چگونگی ارسال سفارش

ثبت سفارش در حامی تایر در تمامی ساعات شبانه ‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر است. در مراحل پایانی فرآیند ثبت سفارش، این امکان برای کاربر فراهم شده است تا روز و بازه ی زمانی دریافت سفارش خود را انتخاب نماید تا سفارش در زمان انتخاب شده ی مشتری، ارسال گردد. بنابراین انتخاب روز، بازه­ ی زمانی و مکان دقیق دریافت کالا، بسیار حائز اهمیت است و به همین ترتیب ارسال سفارش از سوی حامی تایر، منوط به تکمیل ثبت سفارش مشتری خواهد بود.

اما با این حال، حامی تایر سعی دارد به منظور رفاه حال مشتریان گرانقدر خود، در صورت امکان کالا را در زمانی خارج از بازه ی زمانی انتخاب شده در سفارش وبسایت بنا به خواست مشتری گرامی، تحویل نماید. بطور مثال اگر اولین زمان تحویل در سایت، دو روز آینده باشد و مشتری گرامی درخواست دریافت سفارش در زمانی زودتر از موعد سفارش خود را داشته باشد، حامی تایر تلاش خواهد کرد تا در صورت امکان مطابق خواست مشتری کالا را ارسال نماید.

بازه های زمانی دریافت سفارش توسط مشتری به ترتیب زیر خواهد بود:

روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹-۱۷

روزهای پنجشنبه ساعت ۹-۱۳

  • حامی تایر ارسال سفارش ها را توسط سفیران خود صورت می دهد و با تاکسی ها و پیک های اینترنتی همکاری ندارد. این موضوع در سرعت و دقت ارسال ها و راهنمایی های مورد نیاز مشتری هنگام دریافت تایرها بسیار مفید است. به همین دلیل هزینه‌های ارسال در مقایسه با سفیران اینترنتی، کمی بالاتر است. اما در نهایت برای مشتری ارزشمند است.
  • حامی تایر معمولا در ساعات عصر پنجشنبه و روزهای جمعه و تعطیل رسمی ارسال سفارش ندارد، مگر بنا به اضطرار به درخواست مشتری و در صورت امکان برای حامی تایر. در این حالت، هزینه‌ی ارسال بر عهده مشتری خواهد بود.
  • تمامی خدمات و مقررات حامی تایر صرفا برای مشتریانی است که در سایت، ثبت سفارش کرده اند. لذا در صورت عدم ثبت سفارش، مزایایی مانند ارسال رایگان یا شرکت در قرعه کشی و ارسال هدایا نیز وجود نخواهد داشت.

شیوه های ارسال سفارش:

روش ارسال درون مناطق ۲۲گانه ­ی تهران و حومه:

ارسال سفارش برای نقاطی که در مناطق ۲۲گانه تهران قرار دارند، توسط حامی تایر صورت می گیرد. برای مناطقی مانند کرج و حومه ی آن که خارج از تهران محسوب می شوند نیز می توان به همین صورت ارسال را انجام داد.

روش ارسال به سایر نقاط کشور:

ارسال تایر به سایر استان­های کشور، معمولا از طریق باربری صورت خواهد گرفت. بنابراین دریافت کالا در این حالت، بین ۱ تا ۳ روز کاری زمان خواهد برد. ارسال کالا بنا به درخواست مشتری می تواند با اتوبوس نیز انجام پذیرد.

هزینه ی ارسال سفارش:

هزینه ی ارسال درون مناطق 22 گانه ی تهران برای ثبت سفارش های 4 حلقه ای از طریق سایت (باستثنای سفارش های پرداخت در محل) رایگان خواهد بود. سایر شرایط به شرح زیر است:

هزینه ی ارسال تایر درون مناطق ۲۲گانه­ ی تهران:

در صورتی که مشتری محترم هنگام ثبت سفارش، گزینه ی پرداخت در محل را انتخاب کند، هزینه ی ارسال سفارش­ با هر تعدادی بر عهده ی مشتری گرامی است که شرح آن در جدول زیر آمده است:

مناطقهزینه ی ارسال به تومان
منطقه یک300/000
مناطق دو، سه، چهار، پنج، بیست و یک و بیست و دو (1-2-3-4-5-21-22)270/000
مناطق شش، هفت، هشت، نه و هجده (6-7-8-9-18)220/000
مناطق ده، یازده، دوازده، سیزده، چهارده، هفده و نوزده (10-11-12-13-14-17-19)180/000
مناطق پانزده، شانزده و بیست (15-16-20) 120/000
هزینه های ارسال در شرایط پرداخت در محل برای مناطق 22 گانه ی تهران

در صورتی که گزینه های کارت به کارت یا پرداخت از طریق درگاه بانکی انتخاب شده باشد و مبلغ تایرها پیشتر به حساب مدیر سایت نشسته باشد، صرفا برای سفارش های ۴ حلقه ای، ارسال درون شهر تهران رایگان خواهد بود. سایر حالات مانند جدول بالا محاسبه می شود.

هزینه­ ی ارسال تایر به حومه تهران و کرج:

تمام هزینه ی ارسال تایر به حومه تهران و کرج با هر وسیله­ ای بر عهده ی مشتری گرامی است و پس از ارسال آدرس دقیق برای حامی تایر، قابل تعیین و اعلام است.

هزینه ی ارسال به خارج از استان تهران (شهرستان):

ارسال برای شهرستان ها را از طریق باربری انجام می دهیم. این روشی مطمئن، سریع و ارزان است. علاوه بر این در صورت ثبت سفارش ۴ حلقه ای در سایت، هزینه های ارسال درون تهران رایگان خواهد بود و در هر حالت، هزینه ی ارسال از باربری تهران تا شهرستان مقصد، بر عهده ی مشتری است.

با توجه به اینکه ارسال سفارش­ های شهرستان از طریق باربری صورت می­ گیرد، بدیهی است که هزینه ی ارسال از باربری تهران تا شهرستان، توسط باربری محاسبه می گردد و یک عدد ثابت برای تمام نقاط کشور نیست. لذا حامی تایر از این میزان کرایه، اطلاع دقیق ندارد. اما بطور قطع، ارسال از طریق باربری بسیار کم هزینه است و ما نیز همیشه با بهترین باربری ها همکاری می کنیم. ما پس از دریافت بارنامه، تصویر آن و یا اطلاعات لازم آن را به مشتری ارسال می کنیم.

همچنین مشتریان گرامی می توانند باربری مدنظر خود را هنگام نهایی کردن ثبت سفارش در سایت، در قسمت توضیحات تکمیلی اعلام نمایند.

محدودیت کالاهای تخفیف دار: این کالاها شامل ارسال رایگان نخواهند بود.

برداشت کالا از انبار حامی تایر توسط مشتری:

امکان مراجعه ی مشتری گرامی به انبار حامی تایر برای دریافت سفارش بصورت شخصی تنها در صورتی وجود دارد که پیش تر ثبت سفارش و تکمیل وجه انجام شده و در پایان سفارش به این موضوع در قسمت توضیحات سفارش اشاره شده باشد. در این حالت مشتری محترم صرفا به آدرسی که برایش ارسال می شود در ساعات درج شده مراجعه کرده و خودش را معرفی می کند و کالای سفارش داده شده را تحویل می گیرد و از انبار خارج می شود.

برای ثبت یک سفارش خوب، وارد فروشگاه شوید.