ثبت سفارش در حامی تایر در تمامی ساعات شبانه ‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر است. در مراحل پایانی فرآیند ثبت سفارش، این امکان برای کاربر فراهم شده است تا روز و بازه ی زمانی دریافت سفارش خود را انتخاب نماید تا سفارش در زمان انتخاب شده ی مشتری، برای ایشان ارسال گردد. بنابراین انتخاب روز، بازه­ ی زمانی و مکان دقیق دریافت کالا، بسیار حائز اهمیت است و به همین ترتیب ارسال سفارش از سوی حامی تایر، منوط به تکمیل ثبت سفارش مشتری خواهد بود.

اما با این حال، حامی تایر سعی دارد به منظور رفاه حال مشتریان، در صورت امکان کالا را در زمانی خارج از برنامه ی وبسایت بنا به خواست مشتری گرامی، تحویل نماید. بطور مثلا اگر زمان اولین تحویل در سایت، سه روز آینده باشد و مشتری گرامی درخواست دریافت زودتر از موعد سفارش خود را داشته باشد، حامی تایر تلاش خواهد کرد تا در صورت امکان مطابق خواست مشتری کالا را ارسال نماید.

بازه های زمانی دریافت سفارش توسط مشتری صرفا به ترتیب زیر خواهد بود:

روزهای شنبه تا چهارشنبه ساعت ۹-۱۷

روزهای پنجشنبه ساعت ۹-۱۳

  • حامی تایر در روزهای جمعه و تعطیل، ارسال سفارش ندارد.
  • تمامی خدمات و مقررات حامی تایر صرفا برای مشتریانی است که در سایت، ثبت سفارش کرده اند. لذا در صورت عدم ثبت سفارش، مزایایی مانند ارسال رایگان یا شرکت در قرعه کشی و ارسال هدایا نیز وجود نخواهد داشت.

ارسال درون مناطق ۲۲گانه ­ی تهران و حومه:

ارسال سفارش برای نقاطی که در مناطق ۲۲گانه تهران قرار دارند، توسط حامی تایر صورت می گیرد. برای مناطقی مانند کرج و حومه ی آن که خارج از تهران محسوب می شوند نیز می توان به همین صورت ارسال را انجام داد.

ارسال به سایر نقاط کشور:

ارسال تایر به سایر استان­های کشور، معمولا از طریق باربری صورت خواهد گرفت. بنابراین دریافت کالا در این حالت، بین ۱ تا ۳ روز کاری زمان خواهد برد. ارسال کالا بنا به درخواست مشتری می تواند با اتوبوس نیز انجام پذیرد.

هزینه ی ارسال سفارش:

هزینه ی ارسال درون مناطق 22 گانه ی تهران برای ثبت سفارش های 4 حلقه ای از طریق سایت (باستثنای سفارش های حومه تهران و کرج) رایگان خواهد بود. سایر شرایط به شرح زیر است:

هزینه ی ارسال تایر به مناطق ۲۲گانه­ ی تهران:

در این حالت ارسال سفارش­ هایی که در سایت ثبت شده و تعداد آنها ۴ حلقه است، مطابق برنامه بصورت رایگان خواهد بود و هزینه ی ارسال سفارش هایی که تعداد آنها ۲ حلقه است، در هر شرایطی بر عهده ی مشتری گرامی است.

هزینه­ ی ارسال تایر به حومه تهران و کرج:

تمام هزینه ی ارسال تایر به حومه تهران و کرج با هر وسیله­ ای بر عهده ی مشتری گرامی است.

هزینه ی ارسال به خارج از استان تهران (شهرستان):

تنها در صورت ثبت سفارش ۴ حلقه ای در سایت، هزینه های ارسال درون تهران رایگان خواهد بود و در هر حالت، هزینه ی ارسال از باربری تهران تا شهرستان مقصد، بر عهده ی مشتری است.

با توجه به اینکه ارسال سفارش­ های شهرستان از طریق باربری صورت می­ گیرد، بدیهی است که هزینه ی ارسال از باربری تهران تا شهرستان، توسط باربری محاسبه می گردد و یک عدد ثابت برای تمام نقاط کشور نیست. لذا حامی تایر از این میزان کرایه، اطلاع دقیق ندارد. اما همیشه سعی خواهیم داشت تا با بهترین باربری ها همکاری کنیم. ما پس از دریافت بارنامه، تصویر آن و یا اطلاعات لازم آن را به مشتری ارسال می کنیم.

مشتریان گرامی می توانند باربری مدنظر خود را هنگام نهایی کردن ثبت سفارش در سایت، در قسمت توضیحات تکمیلی اعلام نمایند.

برداشت کالای سفارش از انبار حامی تایر توسط مشتری:

امکان مراجعه ی مشتری گرامی به انبار حامی تایر برای دریافت سفارش بصورت شخصی تنها در صورتی وجود دارد که پیش تر ثبت سفارش و تکمیل وجه انجام شده و در پایان سفارش به این موضوع در قسمت توضیحات سفارش اشاره شده باشد. در این حالت مشتری محترم صرفا به آدرسی که برایش ارسال می شود در ساعات درج شده مراجعه کرده و خودش را معرفی می کند و کالای سفارش داده شده را تحویل می گیرد و از انبار خارج می شود. انبار حامی تایر در محله ی مشیریه (سه راه افسریه واقع در جنوب شرق تهران) است.

برای ثبت یک سفارش خوب، وارد فروشگاه شوید.