اگر در موتور جستجوی گوگل، عبارت خرید اینترنتی لاستیک یا خرید اینترنتی تایر را جستجو کنید، احتمالا سایت های فروشگاهی زیادی را خواهید دید. این سایت ها انواع تایر و رینگ و سایر قطعات خودرو را در معرض فروش قرار داده اند. سوال اساسی این است: چگونه می توان به این سایت ها اعتماد و از آنها خرید کرد؟ در زیر اشاره خواهیم کرد که چرا نمی توان به اغلب این سایت ها اعتماد کرد و چرا حامی تایر یک وبسایت امن و حرفه ای است:

حرفه ای بودن:

حتما برای شما هم پیش آمده که در یک حرفه، از دانش و سواد کم و اقدامات غیر کارشناسی برخی فعالان آن حرفه متعجب شوید. چرا که بطور طبیعی انتظار می رود فعالان یک حوزه، خود به اصول و بدیهیات آن حرفه مسلط و پایبند باشند. این خلائی است که در صنف لاستیک کشور بسیار مشاهده می شود و حامی تایر در صدد پوشش آن است. تیم مدیریت حامی تایر، شامل افرادی است که دارای سالها تجربه مفید و عملکرد موثر در صنعت تایرسازی کشور و همچنین بازار تایر هستند. بنابراین از دانش و تجربه ی کافی برای ارائه ی اطلاعات دقیق و استاندارد به مصرف کننده برخوردارند. لذا در حامی تایر، هیچ گزاره ای غیر علمی و غیر کارشناسی نخواهد بود و از این لحاظ، می توانید کاملا به حامی تایر اطمینان کنید.

درج قیمت در حامی تایر:

یکی از نکات مهم در اعتماد به وبسایت ها هنگام خرید اینترنتی لاستیک، مشاهده ی قیمت در سایت است. در حامی تایر، اصل بر شفافیت و رعایت حقوق مصرف کننده است. بر همین اساس، برای همه ی محصولات موجود در سایت، قیمت فروش مشخص شده و از اجبار کاربر به تماس تلفنی با فروشگاه خودداری شده است. این البته امری بدیهی است که متاسفانه برخی از سایت های فروش اینترنتی لاستیک خودرو و کالاهای مشابه، آن را زیر پا گذاشته و کاربر را مجبور به تماس تلفنی می کنند. حامی تایر این حق بدیهی را برای مشتری خود قائل است. باید اضافه کنیم قیمت های حامی تایر، اغلب مصوب و بسیار رقابتی بوده و به همین دلیل، خرید از حامی تایر به مراتب مقرون به صرفه تر از خرید از سایر سایت ها یا حتی فروشگاه های فیزیکی است.

کالای با کیفیت:

حامی تایر بسیار بر ایجاد اعتماد و رابطه ی برد برد با مشتری تاکید دارد. بنابراین برای حفظ این اعتماد و ارتباط دو سویه، صرفا کالایی را در معرض خرید کاربر قرار می دهد که امتحان خود را پس داده و بر اساس تجربه و دانش تیم مدیریتی، از جایگاه و کیفیت خوبی برخوردار باشد. بنابراین درباره ی کیفیت کالا نیز، حامی تایر بسیار اطمینان بخش است. این موضوع باعث می شود کاربران، حامی تایر را به دیگران معرفی کنند.

خدمات پس از فروش حامی تایر:

بسیاری از سایت های فروش اینترنتی کالای پیچیده ی تایر، به دلایل مختلفی اعم از عدم اشراف به مسائل فنی تایر، فروش کالای قاچاق، خرید کالا از واسطه ها و … از ارائه ی اطلاعات مورد نیاز مصرف کننده پس از خرید تایر و همچنین گارانتی آن خودداری می کنند که این موضوع می تواند در مواقعی، برای مصرف کننده مشکل ایجاد کند. اما حامی تایر با توجه به اینکه بصورت نمایندگی رسمی برند لاستیک جی تی و پرایمول فعالیت می کند، یک منبع معتبر و مطمئن برای تهیه کالاست.

نشان اعتماد الکترونیکی:

اعطای نماد اعتماد الکترونیکی به عنوان یک نشان دولتی برای وبسایت های تجاری با هدف قانونمند کردن و چارچوب دهی به فعالیت کسب و کارهای اینترنتی با هویت محرز است تا با حمایت از حقوق مصرف کنندگان، از آسیب های احتمالی در ابعاد مختلف امنیتی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی جلوگیری گردد.

لذا حامی تایر به عنوان یک فروشگاه شناسنامه دار و امن اینترنتی با هدف فروش به مصرف کننده نهایی (B2C)، ضمن دریافت و درج نماد اعتماد الکترونیکی، خود دغدغه ای فراتر از مرزهای قانونی کشور در حمایت از مصرف کننده گرامی دارد.

این موضوع زمانی اهمیت بیشتری پیدا می کند که بدانیم، بخش قابل توجهی از فروشگاه های اینترنتی، از داشتن این نماد بی بهره اند، چرا که هویت مشخص و حقیقی ندارند.

برخی سایت ها هم با قصد فریب کاربر، فقط تصویر این نماد را در سایت قرار می دهند و وقتی روی نشان اینماد کلیک یا لمس می کنید، هیچ اتفاقی نمی افتد و هیچ لینکی باز نمی شود. بنابراین با وجود این نشان، با خیالی آسوده از حامی تایر خرید خود را انجام دهید.

نشان مجوز کسب و کار اینترنتی:

حامی تایر در راستای قانون پذیری، اقدامات لازم برای اخذ مجوز اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی را انجام داده و موفق به دریافت مجوز از این اتحادیه شده است. چنانکه نشان آن را در نوار پایین صفحه ی وبسایت مشاهده می کنید. این به معنی قانونی بودن فعالیت این وبسایت است، موضوعی که باز هم برخی از سایت های فروش تایر، از آن بی بهره اند.

برخی سایت ها هم با قصد فریب کاربر، فقط تصویر این مجوز ها را در سایت قرار می دهند و وقتی روی نشان مجوز کسب و کار مجازی کلیک یا لمس می کنید، هیچ اتفاقی نمی افتد و هیچ لینکی باز نمی شود. بنابراین با وجود این نشان، با خیالی آسوده از حامی تایر خرید خود را انجام دهید.

درگاه پرداخت بانکی معتبر:

بهره مندی یک فروشگاه اینترنتی از یک درگاه پرداخت آنلاین بانکی، به معنی اعتبار آن وبسایت از دیدگاه نهاد بانکی کشور است. حامی تایر با ایجاد امکان پرداخت آنلاین از طریق درگاه معتبر و امن “به پرداخت ملت” متعلق به بانک ملت، فرآیند خرید اینترنتی لاستیک توسط مصرف کننده را بسیار مطمئن، آسان و سریع کرده است.

حفظ محیط زیست با خرید اینترنتی لاستیک از حامی تایر:

همانطور که می دانید، امروزه اهمیت حفظ محیط زیست برای همه ی صنوف محرز شده و همه به نوعی سعی در کاهش آسیب رسانی به این سرمایه ی جهانی را دارند. در صنف لاستیک هم همین طور است و خرید اینترنتی لاستیک، عملی دوستدار محیط زیست است. چرا که از تردد افراد در سطح شهر جلوگیری می کند و هنگام خرید نیز، هیچ کاغذی رد و بدل نمی شود. حامی تایر از آنجا که اساسا بر پایه ی اینترنت بنا نهاده شده و هیچ فروشگاه فیزیکی در کشور ندارد، خدمتی کاملا پاک و سبز و آسان را برای مشتریان خود رقم می زند.

ارسال منعطف و سریع:

در فروشگاه اینترنتی حامی تایر، مانند هر فروشگاه اینترنتی معتبر دیگر، برای ارسال کالای سفارش مشتری، یک برنامه ی زمان بندی وجود دارد. اما ما برآنیم تا با توجه به نیاز مشتری، ارسال را انجام دهیم. به همین دلیل در صورت درخواست مشتری برای دریافت در زمانی دیگر، با هماهنگی و توافق، این امر را انجام می دهیم.

در پایان خاطر نشان می کنیم، فروشگاه تخصصی لاستیک حامی تایر گام های خوبی را به منظور ایجاد یک تجربه خرید لذت بخش برداشته تا مشتریان خود را بیش از حد انتظارات شان راضی و بلکه مشعوف کند. بنابراین اگر تمایل دارید یک غافلگیری خاطره انگیز و دور از انتظار را تجربه کنید، خرید از حامی تایر را به شما پیشنهاد می کنیم.

نکته ی پایانی:

ما تایرفروش نیستیم! بله درست دیدید. ما تایر فروش نیستیم. ما پیش از هر چیز، کارشناس تایر هستیم، یعنی کار ما ابتدا مشاوره تخصصی در حوزه ی تایر خودرو است و پس از آن، امر فروش تایر را نیز انجام می دهیم. بنابراین مشتریان ما با خیال آسوده می توانند سفارش شان را به حامی تایر بدهند.

از اینکه با ما همراهی می کنید، از شما سپاسگزاریم.