برای ارتباط با پشتیبانی فروشگاه اینترنتی حامی تایر یا اطلاع از جدیدترین بارهای در حال توزیع، می توانید از طریق دنبال کردن اینستاگرم ما یا ذخیره کردن واتسپ ما اقدام نمایید:

توجه: از مورخ ۱۲ شهریور لغایت ۱۶ شهریور ۱۴۰۲، پاسخگویی به تماس ها و پیام های داخل یا بیرون سایت، به حالت تعلیق در خواهد آمد.

  • سریع ترین راه دسترسی به پشتیبان حامی تایر، ابزارک گفتگوی داخل سایت است که در گوشه پایین سمت چپ به رنگ بنفش نمایش داده می شود.
  • ارتباط با پشتیبان در اینستاگرم، مشاهده ی تصاویر بیشتر از تایرها و مطالعه ی نظرات و تجربه مشتریان حامی تایر (آدرس ما در اینستاگرم: hamitire.ir)
  • ارتباط با پشتیبان در واتسپ، ایمو، لینکدین، فیسبوک و تلگرام و همچنین پیام رسان های ایرانی بله، سروش پلاس، ایتا و روبیکا (شماره ۰۹۰۱۵۵۳۳۰۸۳)
  • ما در حال حاضر مشغله ی قابل توجهی در امور کارشناسی تایرهای معدنی داریم، به همین دلیل از پاسخ‌گویی در ساعات اداری معذوریم. لذا پاسخگویی تلفنی به سوالات مشتریان گرامی، همه روزه فقط در ساعات ۱۷ تا ۲۲ از طریق شماره بالا صورت می پذیرد. در صورت مشغول بودن خط، می توانید موضوع را پیامک کنید یا در پیام رسان ها مطرح بفرمایید. حتی الامکان با شماره های تلفن ثابت تماس نگیرید. از اینکه ما را درک می‌کنید سپاسگزاریم.
  • لطفا برای استعلام قیمت و تاریخ تولید تایر، حتی الامکان از تماس تلفنی خودداری فرموده و با مراجعه به سایت، محصول مورد نظر را بیابید و با دقت و حوصله، بطور کامل مطالعه کنید. همچنین برای موارد مربوط به نحوه ثبت سفارش، پرداخت، و ارسال، همینجا روی واژه ی آنها بزنید.
  • آدرس انبار شماره یک حامی تایر: تهران، سه راه افسریه، خیابان شرکت واحد. انبار شماره دو: تهران، شادآباد، خیابان ۱۷ شهریور. انبار شماره سه: تهران، خیابان کارگر جنوبی.

ما حامی شما و در کنار شما هستیم.