به حامی تایر خوش آمدید.

لطفا برای استعلام قیمت و تاریخ تولید تایر، از تماس تلفنی خودداری فرموده و با مراجعه به سایت، محصول مورد نظر را بیابید و با دقت و حوصله، بطور کامل مطالعه کنید. همچنین برای موارد مربوط به نحوه ثبت سفارش، پرداخت، و ارسال، همینجا روی واژه ی آنها بزنید. برای اطلاع از جدیدترین تایرهای در حال توزیع، می توانید از طریق دنبال کردن استوری اینستاگرم ما یا استاتوس واتسپ ما به شماره 09015533083 اقدام نمایید. همچنین برای ارتباط بهتر، لطفا به نکات زیر توجه نمایید:

  • بهترین راه دسترسی به پشتیبان حامی تایر به منظور تامین تایر مورد نیاز، ابزارک گفتگوی بنفش رنگ داخل سایت است که در گوشه پایین سمت چپ نمایش داده می شود. اگر پس از گذشت 5 دقیقه از ارسال پیام در این ابزارک، پاسخی دریافت نکردید، می توانید از طریق ارسال پیامک (اس ام اس) با محتوای سایز دقیق و کامل تایر/تعداد حلقه ی مورد نیاز و نام شهر محل دریافت تایر به شماره ی 09015533083 است. در صورتی که به مشاوره فنی نیاز دارید، می توانید به همین شماره در پیام رسان های واتسپ یا بله پیام بفرستید.
  • ارتباط با پشتیبان در اینستاگرم، مشاهده ی تصاویر بیشتر از تایرها و مطالعه ی نظرات و تجربه مشتریان حامی تایر (آدرس ما در اینستاگرم: hamitire.ir)
  • ارتباط با پشتیبان در واتسپ، ایمو، لینکدین، فیسبوک و تلگرام و همچنین پیام رسان های ایرانی بله، سروش پلاس، ایتا و روبیکا (شماره ۰۹۰۱۵۵۳۳۰۸۳)
  • پاسخگویی تلفنی به سوالات مشتریان گرامی، همه روزه فقط در ساعات ۱۷ تا ۲۲ از طریق شماره بالا صورت می پذیرد.
  • آدرس انبار شماره 1 حامی تایر: تهران، سه راه افسریه. انبار شماره 2: تهران، شادآباد. انبار شماره 3: تهران، منطقه یازده. انبار شماره 4: تهران، فدائیان اسلام.

ما حامی شما و در کنار شما هستیم.