سایز تایر خودرو را چگونه بدانیم؟

دیواره تایر، جایی است که اطلاعات تایر در آن وجود دارد. باید در دیواره ی تایر که نوشته های زیادی بر روی آن حک شده است، به دنبال نوشته هایی شبیه به این باشید: (۱۸۵/۶۵R15)

سایز تایرهای رادیال سواری معمول در بازار از سه قسمت اصلی تشکیل شده است: ۱- پهنای مقطع که در سایز نمونه ی بالا، عدد ۱۸۵ بوده و بر مبنای میلیمتر است. ۲- نسبت منظر که در سایز نمونه، ۶۵ است و بر مبنای درصد بیان می شود. ۳- قطر رینگ که در سایز بالا ۱۵ است و بر مبنای اینچ بیان می گردد. توضیحات بیشتر همراه با تصاویر مفید در قسمت بلاگ آورده شده است.

تایر مورد نظر خود را نیافته اید؟

با پشتیبان حامی تایر در قسمت پایین سمت چپ وارد گفتگو شوید و یا از قسمت پایین سمت راست، در واتساپ با پشتیبان ارتباط بگیرید. همچنین می توانید مشخصات کامل تایر درخواستی خود را به همراه تعداد، در بخش تماس با ما به اطلاع حامی تایر برسانید.

چه نوع تایرهایی در فروشگاه حامی تایر وجود دارد؟

هدف حامی تایر، ایجاد تنوع گسترده در تمام انواع تایرها است تا هیچ یک از کاربران گرامی به دلیل پیدا نکردن تایر مورد نیاز خود، حامی تایر را از خرید خود بی بهره ننمایند. اما در حال حاضر این امکان وجود ندارد که حجم گسترده و متنوعی از تایرها در فروشگاه در دسترس باشند. با این حال، با توجه به اعتبار و سابقه و تجربه ی مدیران و کارشناسان حامی تایر در بازار و امر تامین تایر، شما می توانید در صورتی که تایر مورد نظر خود را در حامی تایر پیدا نکردید، اطلاعات آن را در قسمت پشتیبان و یا تماس با ما، در اختیار حامی تایر گذاشته و به این روش، درخواست خود را مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت، به شما پاسخ دهند.

آیا حامی تایر فروش قسطی دارد؟

در حال حاضر این امکان وجود ندارد اما پرداخت قسطی یکی از روش های پرداخت حامی تایر در آینده خواهد بود.

روش پرداخت در حامی تایر چگونه است؟ آیا امکان پرداخت در محل نیز وجود دارد؟

روش پرداخت بطور کامل در بخش شیوه های پرداخت توضیح داده شده است. اما پرداخت در محل صرفا برای مشتریان مناطق ۲۲ گانه ی تهران امکان پذیر است. دو روش کلی پرداخت وجود دارد: یک روش بصورت پرداخت امن از طریق درگاه بانکی به پرداخت ملت برای تمام مشتریان در سراسر کشور، و روش دیگر بصورت پرداخت در محل، صرفا برای مشتریان مناطق ۲۲ گانه ی تهران.

تاریخ تولید تایرها و همچنین خدمات پس از فروش آنها در حامی تایر چگونه است؟

حامی تایر همیشه در صدد توزیع تایرهای تولید شده ی به روز و باکیفیت است و هرگز تایری که مدت زیادی از تاریخ تولید آن گذشته باشد، در فروشگاه حامی تایر قرار نخواهد داشت. در قسمت توضیحات فنی تایرها می توانید تاریخ تولید تایرها را مشاهده کنید و با اطمینان خاطر از به روز بودن آنها، سفارش خود را ثبت کنید.

تمامی تایرهای حامی تایر دارای خدمات پس از فروش شرکت های تولیدکننده و یا واردکننده ی کالا هستند.

همکاران و تایرفروشان چگونه می توانند با حامی تایر همکاری کنند؟

همکاران گرامی می توانند در قسمت گفتگو با پشتیبان و یا تماس با ما، این خواسته را مطرح کنند تا کارشناسان ما پس از بررسی شرایط، رویه های همکاری را با درخواست کنندگان به اشتراک بگذارند.

ارسال تایرهای خریداری شده چگونه است؟

رویه های ارسال کالا در بخشی به همین نام در انتهای صفحه ی فروشگاه بطور کامل توضیح داده شده است. در تهران ارسال کالا با سفیر حامی تایر و برای شهرستان توسط باربری صورت می پذیرد.