استفاده از وبسایت و وبلاگ حامی تایر برای عموم آزاد است و نیاز به عضویت ندارد. اما خرید تایر و به عبارت بهتر، بهره مندی از محصولات، صرفا برای مصرف کنندگان نهایی است و خرید تایر از حامی تایر توسط همکاران و تایرفروشان ممنوع بوده و پیگرد قانونی دارد زیرا تایرهای حامی تایر با قیمت مصوب به فروش می رسند. همکاران گرامی صرفا می توانند با برقراری ارتباط با حامی تایر از طریق پشتیبانی یا بخش تماس با ما، درخواست همکاری به منظور فروش کالای خود در حامی تایر اقدام نمایند تا پس از بررسی کارشناسان ما، شرایط همکاری برای آنها ارسال گردد.

با ثبت هر گونه اطلاعات و یا عضویت، کاربر گرامی به حامی تایر اجازه ی بهره برداری به منظور خدمت رسانی بهتر را به حامی تایر داده است. اطلاعات دریافت شده از کاربران گرامی، تنها در اختیار حامی تایر بوده و صرفا به منظور خدمت رسانی بهتر مورد بهره برداری قرار می گیرد و کاربران عزیز، در هر زمانی جز بازه ی زمانی ثبت سفارش تا دریافت کالا، اجازه ی ویرایش اطلاعات و یا حذف آن را دارند.

ثبت سفارش در حامی تایر به منزله ی مالکیت بر کالای خریداری شده نیست و حامی تایر تا پیش از تسویه ی نهایی و اتمام فرآیند خرید، مالک کالا خواهد بود و حق حذف سفارش را برای خود محفوظ می دارد. لذا هیچگونه ادعایی تا پیش از تسویه ی نهایی و اتمام فرآیند خرید، از سوی مشتری گرامی پذیرفته نیست. به عبارتی مشتری گرامی زمانی مالک تایر خواهد بود که سفارش تکمیل و فرآیند خرید پایان یافته باشد. در صورت حذف سفارش از سوی حامی تایر، اگر وجه سفارش از سوی مشتری پرداخت شده باشد، حامی تایر هماهنگی ها را برای عودت آن انجام خواهد داد.

حامی تایر برای ارائه ی مشاوره ی تخصصی رایگان در زمان های مقرر شده، کاملا آماده و در دسترس است و کاربران گرامی می توانند براحتی از این امکان برای انتخابی بهتر، بهره برداری کنند. اما عملیات ثبت سفارش بر عهده ی کاربر گرامی است و طبیعتا تمام مسئولیت آن بر عهده ی خود اوست. بنابراین اگر اشتباهی در اطلاعات ثبت سفارش وجود داشته باشد، مسئولیت آن بطور طبیعی بر عهده ی سفارش دهنده خواهد بود. مگر اینکه اطلاعات کالا در فروشگاه دارای اشتباه باشد.