استفاده از وبسایت و وبلاگ حامی تایر برای عموم آزاد است و الزامی برای عضویت وجود ندارد. اما خرید تایر و به عبارت بهتر، بهره مندی از محصولات، صرفا برای مصرف کنندگان نهایی است. بنابراین خرید تایر از حامی تایر توسط همکاران و تایرفروشان ممنوع است زیرا تایرهای حامی تایر با هدف توزیع تایر با قیمت مناسب بصورت خرده فروشی به مصرف کننده نهایی راه اندازی شده است. اما همکاران گرامی صرفا می توانند با برقراری ارتباط با حامی تایر از طریق پشتیبانی یا بخش تماس با ما، درخواست همکاری به منظور فروش کالای خود در حامی تایر اقدام نمایند تا پس از بررسی کارشناسان ما، شرایط همکاری برای آنها ارسال گردد.

با ثبت اطلاعات، کاربر گرامی به حامی تایر اجازه ی بهره برداری از اطلاعات به منظور خدمت رسانی بهتر را داده است. اطلاعات دریافت شده از کاربران گرامی، تنها در اختیار حامی تایر با هدف خدمت رسانی بهتر بوده و در اختیار افرد خارج از فرآیند خدمت رسانی قرار نمی گیرد.

ثبت سفارش در حامی تایر به منزله ی مالکیت بر کالای خریداری شده نیست و حامی تایر تا پیش از دریافت کالا توسط مشتری، مالک کالا خواهد بود و حق حذف سفارش را برای خود محفوظ می دارد. لذا هیچگونه ادعایی تا پیش ازدریافت کالا، از سوی مشتری گرامی پذیرفته نیست. به عبارتی مشتری گرامی زمانی مالک تایر خواهد بود که سفارش تکمیل و فرآیند تحویل پایان یافته باشد. در صورت حذف سفارش از سوی حامی تایر، اگر وجه سفارش از سوی مشتری پرداخت شده باشد، حامی تایر هماهنگی ها را برای عودت آن انجام خواهد داد.

عملیات ثبت سفارش بر عهده ی کاربر گرامی است و طبیعتا تمام مسئولیت آن بر عهده ی خود اوست. بنابراین اگر اشتباهی در ثبت سفارش وجود داشته باشد، مسئولیت آن بطور طبیعی بر عهده ی سفارش دهنده خواهد بود. مگر اینکه اطلاعات کالا در فروشگاه دارای اشتباه باشد.