حامی تایر کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری می کند و چرا؟

اطلاعات فرم‌های تماس

هر گونه اطلاعاتی که در زمان ثبت نام/عضویت و ثبت سفارش از شما گرفته می شود، صرفا برای پاسخگویی بهتر و سریعتر به شما بوده و مصرف دیگری ندارد. از آن جاییکه حامی تایر، با باور حمایت از مصرف کننده و راننده فعالیت می کند و از فروش محصولاتش به همکاران تایر فروش امتناع می ورزد، نیاز برای داشتن تصاویر کارت ملی و سند خودرو صرفا جهت شناسایی شما به عنوان مصرف کننده است تا از فروش کالا به همکار و به تبع آن، افزوده شدن واسطه ها و محروم شدن مردم از خرید تایر از حامی تایر با قیمت مصوب جلوگیری کرده باشد. بنابراین ما متعهد هستیم که این اطلاعات هیچ مصرف دیگری برای حامی تایر ندارند.

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

اطلاعات شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم؟

اگر یک نظر در سایت ما بگذارید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربری آنها درخواست می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند. اما اینها صرفا برای خدمت رسانی بهتر به مشتری گرامی خواهد بود و هیچگونه بهره برداری دیگری از آنها صورت نخواهد گرفت. بنابراین اطلاعات شما فقط با مدیران حامی تایر به اشتراک گذاشته می شود.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظری گذاشته اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

داده‌های شما را به کجا ارسال می‌کنیم؟

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص محتوای هوشمند و خودکار بررسی شوند.

اطلاعات شما به جایی فرستاده نخواهند شد و تماما در اختیار حامی تایر هستند تا به منظور خدمات رسانی و هماهنگی های بهتر برای شما مشتری گرامی بهره برداری شوند.