حامی تایر یک فروشگاه اینترنتی تایر یا لاستیک است که توسط یک تیم کارشناسی توانمند در صنعت و بازار تایر مدیریت می ­شود و به کمک آن می توانید کالای پیچیده ای بنام تایر را بسیار ساده، سریع و امن و با قیمت مصوب خریداری نموده و در زمان و مکان مدنظر خود دریافت کنید. حامی تایر، یک راه هوشمندانه برای کسانی است که می خواهند از زمان طلایی خود، بهره برداری بهتری داشته باشند و بجای سفرهای درون شهری خسته کننده، وقت گیر و غیرضرور، خرید خود را در یک بستر مناسب با قابلیت انجام مقایسه تایر انجام دهند و در زمان و مکان مدنظر، سفارش خود را دریافت نمایند.

تایر، کالایی بسیار پیچیده و فرآیند خرید آن معمولا زمان بر است و انتخاب درست آن، کار آسانی نیست. ما برآنیم تا با بهره گیری از تیمی حرفه ای، به سهم خود در آسان کردن این فرآیند کوشا باشیم تا مشتری بتواند بدون سردرگمی و با اطمینان، تایری با کیفیت و منطبق بر نیازهای خود را با قیمت مناسب و مشاوره ی تخصصی رایگان در مناسب ترین زمان از حامی تایر دریافت کند.

حامی تایر همچنین منبع خوبی به منظور دسترسی به دانستنی ها و تازه های دنیای تایر برای علاقه مندان است. جامعه دانشجویان، خبرنگاران، فعالان بازار تایر از جمله تایرفروشان و افرادی که در زمینه خدمات تایر فعالیت می کنند، می توانند از حامی تایر بازدید و مطالب مدنظر خود را استخراج نمایند.

با مشاوره ی تخصصی کارشناسان حامی ­تایر تلاش می کنیم تا با افزایش اطلاعات مشتری گرامی، او را در فرآیند انتخاب تایر، توانمند سازیم تا بتواند بر پایه­ ی آگاهی های خود خریدی راحت را تجربه کند و در پایان حس خوبی هنگام رانندگی داشته باشد.

حامی تایر همواره حامی شما خواهد بود.