حامی‌تایر بعنوان مرجع خرید آنلاین لاستیک جی تی (Giti) و (GT Radial) پرایم ول (PRIMEWELL)، یک فروشگاه اینترنتی امن و کاملا تخصصی به مدیریت آقای مهندس محمدی است که فعالیت خود را از زمستان ۱۳۹۸ آغاز کرده است.

آقای مهندس محمدی دارای ۷ سال سابقه فعالیت در خط تولید یک شرکت تایرسازی داخلی بعنوان کارشناس، سرپرست و رئیس کنترل کیفیت و کارشناس خدمات پس از فروش و تعیین خسارت تایر برگشتی و همچنین ۵ سال فعالیت در شرکت واردکننده لاستیک جی تی Giti و پرایم‌ول PRIMEWELL بعنوان مدیر خدمات پس از فروش و امور مشتریان است.

مهندس محمدی ضمن سال ها تلاش در عرصه تولید و توزیع تایر کشور، آموزش های متعددی در سازمان های معتبر داخلی و خارجی دیده است و ضمن برگزاری سمینارهای آموزشی متعدد به پشتوانه ی شناخت کافی از فرآیند تولید تایر و نیاز مشتریان گرامی و فعالان این صنف، با ارائه ی محصولات برندهای با کیفیت، سعی در خدمات رسانی هر چه بهتر به هموطنان عزیز داشته تا با پیشنهاد تایری با کیفیت به مشتریان، امنیت و رفاه آنان هنگام رنندگی تامین گردد و از هدررفت سرمایه ی مشتریان با انتخاب تایرهای بی کیفیت یا گران قیمت، جلوگیری شود.

در حال حاضر، خدمات رسانی به معادن کشور یکی از اولویت های حامی تایر است که با توجه به گستردگی و حجم بالای کار در این حوزه، زمان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد. ما امیدواریم با حضور خود در معادن، نقش مهمی در کاهش هزینه‌های مصرف و نگهداری تایرهای گران قیمت و ارزشمند معدنی ایفا کنیم.

گوشه‌هایی از انجام امور کارشناسی در معادن کشور
انجام کارشناسی تایرهای فوق سنگین معدنی

به فروشگاه برگردید.