ابتدا لازم به ذکر است ثبت سفارش در حامی تایر در تمامی ساعات شبانه ‌روز و هفت روز هفته امکان‌پذیر است. در مراحل پایانی فرآیند ثبت سفارش، این امکان برای کاربر فراهم شده است تا روز و بازه ی زمانی دریافت سفارش خود را انتخاب نماید تا سفارش در زمان انتخاب شده توسط مشتری برای ایشان ارسال گردد. بنابراین انتخاب روز، بازه­ ی زمانی و مکان دقیق دریافت کالا، بسیار حائز اهمیت است و به همین ترتیب ارسال سفارش از سوی حامی تایر، منوط به تکمیل ثبت سفارش مشتری خواهد بود.

اما با این حال، حامی تایر سعی دارد به منظور رفاه حال مشتریان، در صورت امکان کالا را در زمانی خارج از برنامه ی وبسایت بنا به خواست مشتری گرامی، تحویل نماید. بطور مثلا اگر زمان اولین تحویل در سایت، سه روز آینده باشد و مشتری گرامی درخواست دریافت زودتر از موعد سفارش خود را داشته باشد، حامی تایر تلاش خواهد کرد تا در صورت امکان مطابق خواست مشتری کالا را ارسال نماید.

بازه های زمانی دریافت سفارش توسط مشتری صرفا به ترتیب زیر خواهد بود:

روزهای شنبه تا چهارشنبه

ساعت ۹-۱۷

روزهای پنجشنبه

ساعت ۹-۱۳

  • حامی تایر در روزهای جمعه و تعطیل، ارسال سفارش ندارد.
  • ارسال سفارش توسط سفیرهای اینترنتی انجام می شود و حامی تایر به همین دلیل، امکان پرداخت در محل را تا اطلاع ثانوی ندارد.
  • امکان مراجعه ی مشتری گرامی به انبار حامی تایر برای دریافت سفارش بصورت شخصی وجود ندارد.
  • تمامی خدمات و مقررات حامی تایر صرفا برای مشتریانی است که در سایت، ثبت سفارش کرده اند. لذا در صورت عدم ثبت سفارش، مزایایی مانند ارسال رایگان نیز وجود نخواهد داشت.

ارسال به مناطق ۲۲گانه­ی تهران:

ارسال سفارش برای نقاطی که در مناطق ۲۲گانه تهران قرار دارند، در زمان بندی های تعیین شده صورت می گیرد. در صورتی که مشتری تقاضای دریافت خارج از برنامه وبسایت را دارد، هزینه های ارسال بر عهده ی مشتری خواهد بود.

ارسال به حومه تهران و سایر نقاط کشور:

ارسال تایر برای نقاط حومه تهران که خارج از مناطق ۲۲ گانه قرار دارند و به سایر شهرهای استان تهران و همچنین سایر استان­های کشور، از طریق باربری صورت خواهد گرفت. بنابراین دریافت کالا در این حالت، بین ۱ تا ۳ روز کاری زمان خواهد برد.

هزینه ی حمل:

هزینه ی ارسال تایر به مناطق ۲۲گانه­ی تهران:

در این حالت ارسال سفارش­هایی که تعداد آنها ۴ حلقه است، در صورت ثبت سفارش در سایت، مطابق برنامه ی تعیین شده در سایت و رایگان خواهد بود و هزینه ی ارسال سفارش هایی که تعداد آنها ۲ حلقه است، در هر شرایطی بر عهده ی مشتری گرامی است.

هزینه­ی ارسال تایر به حومه تهران و سایر نقاط کشور:

تمام هزینه ی ارسال تایر به حومه تهران با هر وسیله­ای بر عهده ی مشتری گرامی است.

با توجه به اینکه ارسال سفارش­های شهرستان از طریق باربری صورت می­گیرد، بدیهی است که هزینه ی ارسال از باربری تهران تا شهرستان، توسط باربری محاسبه می گردد و یک عدد ثابت برای تمام نقاط کشور نیست. لذا حامی تایر از این میزان کرایه، اطلاع دقیق ندارد. اما همیشه سعی خواهیم داشت تا با بهترین باربری ها همکاری کنیم.

  • مشتریان گرامی می توانند باربری مدنظر خود را هنگام نهایی کردن ثبت سفارش در سایت، در قسمت توضیحات تکمیلی اعلام نمایند.

برای ثبت سفارش خوب، وارد فروشگاه شوید.